Class of 2024 (UPDATED 6/25/22)

Rank Player Ht Year College Summer
1
Highlight Reel
Zion Pipkin Westfield 6-2 2024 (transferring to Oak Hill) Cooz Flight [UA-Rise]
2 Robert Miller III Pasadena Memorial 6-9 2024 Houston Hoops [EYBL17U]
3
Highlight Reel
Chris McDermott Washington 6-6 2024 JL3 Elite [E16]
4
Highlight Reel
Anthony "AJ" Bates Jr Seven Lakes 6-2 2024 Houston Hoops [E16]
5
Highlight Reel
Jakeel Registe Episcopal 6-6 2024 Houston Hoops [E16]
6
Highlight Reel
Divine Ugochukwu Clements 6-3 2024 Houston Hoops [E16]
7
Highlight Reel
Jared Harris Silsbee 6-4 2024 Houston Superstars 17U
8 Justin Begg Episcopal 5-9 2024 Houston Hoops [E16]
9 Kayde Dotson Beaumont United 6-2 2024 JL3 Elite [16U]
10 Clarence Payia Beaumont United 6-5 2024 JL3 Elite [E16]
11 Luke Coughran Katy Tompkins 6-2 2024 Liv On [E16]
12 DreLon Miller Silsbee 6-3 2024 Liv On [E16]
13 Ashton Simmons Beaumont Westbrook 6-3 2024 JL3 Elite [E16]
14 Cameron Patterson Washington 6-3 2024 Nike ProSkills [E16]
15 Devon Pryor PSAT 6-6 2024 One 1 Time Legends [3SSB]
16 Trent Burns PSAT 6-11 2024 Houston Hoops [E16]
17 Daylon Porter Cy Falls 6-5 2024 Cooz Elite 16U [UA-Rise]
18 Chris Tippins Cy Ranch 6-5 2024 Texas Takeover 16U [GOLD]
19
Highlight Reel
Tres Luzey The Woodlands Christian 6-0 2024 Houston Raptors 17U
20 Nathan Law St Thomas Episcopal 6-4 2024 JL3 Elite [E16]
21 Jayden Gambrell Madison 6-3 2024 TJ Ford 17U
22 JaVarius Thompson Nimitz 6-1 2024 Cooz Elite 16U [UA-Rise]
23 Chris Catchings Marshall 6-4 2024 Houston Defenders 16U [UAA]
24 Jae'Coby Osborne Elkins 6-4 2024 Fresno Flyers 16U
25 Jarrell Barron Atascocita 6-3 2024 JL3 Elite [E16]
26 DeSean Brodie Episcopal 6-5 2024 One 1 Time Legends [3SSB]
27 Charles Anderson Dawson 6-7 2024 Texas Takeover 16U [GOLD]
28 Aaron Perez Klein Collins 6-2 2024 Houston Defenders 16U [UAA]
29 TK Lawson PSAT Academy 6-5 2024 Texas Takeover Elite
30 Qasim Boyd Dickinson 6-1 2024 Houston Defenders 16U [UAA]
31 Isaiah Brooks Klein 6-5 2024 JL3 Elite [E16]
32 Cam Woodberry PSAT 6-5 2024 One 1 Time Legends [3SSB]
33 Chidiebube Chiakwelu George Ranch 6-6 2024 Houston Hoops [E16]
34 Kaden Tate Shadow Creek 6-3 2024
35 Will Cianfrini Galveston Ball 6-2 2024 Cooz Elite 16U [UA-Rise]
36 Caleb Evans Klein Collins 6-4 2024 Texas Takeover 16U [GOLD]
37 Aron Valentine St Thomas 6-2 2024 Houston Raptors 17U
38 Brayden Young Cy Ridge 6-8 2024
39 Michael Olaly Second Baptist 6-8 2024 One 1 Time Legends [3SSB]
40 Alantheon Winn Little Cypress Mauriceville 6-4 2024 Team Ford Bay Area